Odvolať, či neodvolať?

Autor: Richard Gajarský | 30.6.2016 o 19:54 | Karma článku: 10,41 | Prečítané:  370x

     Nervozita v Smere stúpa. Napätie sa dá krájať aj nožom. Minister za sebou dostatočne nezamietol stopy. Takúto školácku chybu premiér od Kaliho nečakal. Ako to dopadne?

     Tak toto premiérovi po 3-tom bypase nezávidím. Kormidlovať tento Titanic-parlament a zároveň byť predsedajúcou krajinou EU je záhul. Zvlášť, keď tí najvernejší a najbližší spolupracovníci majú menší problém so zákonom.

     Je to pech, takéto načasovanie. V pohode si takto chodili s 200l sudom po vodu ixs rokov a nič sa nestalo. A zrazu bác, posraných 600,000 eur a problém. Prečo tí ľudia tak útočia? To nikto nemá 2 práce, aby uživil rodinu? 

     Veď každý zoberie v práci euro, dve na prilepšenie, tak prečo nie minister vnútra a bývalý minister dopravy a financií? Závisť, to je to slovo, ktoré hľadajú ministri. Čo je pár drobných, keď sa rozkradli miliardy za Slotu, Mečiara, Dzurindu, Fica, Fica, Fica...

     A doteraz sa nič nevyšetrilo, nikto z vás nesedí, nesedia ani vaši priatelia, zločinci, ktorí vám prispievali na kampaň, vaše kontakty na daňové raje sú tiež v pohode. Vy nič nevlastníte, všetko máte prenajaté od priateľov, ktorým dáte sladkú odmenu lukratívnym flekom, alebo štátnou zákazkou. A všetko je v pohode.

     Dokedy si myslíte, že môžete robiť z ľudí úplných debilov? Dokedy si myslíte, že to budú ľudia akceptovať? Dokedy bude Slovensko trpieť na nedostatok súdnosti a konečne sa vzbúri proti hnusným príživníkom, ktorí majú tento štát riadiť, ale miesto toho si neho urobili dojnú kravu, ktorá ich zabezpečí na stáročia? 

     Ale ja chcem ísť ďalej, a nechcem, aby ste odstúpili a dožili svoj život v Karibiku. Ja, a verím že aj všetci normálni ľudia, ktorých ste roky okrádali na daniach, eurofondoch, príspevkoch a mazali im med okolo úst, chceme, aby ste sa za svoje skutky zodpovedali pred súdom. A my chceme konečne vidieť spravodlivosť! Keď dokážete zatvoriť človeka za 100 eur, prečo nie za 100,000,000 Eur? 

     To ty p. Premiér si priamo zodpovedný za vzostup ultrapravičiarov, a to len preto, že nevieš vyvodiť dôsledky z vašich jednaní, pretože ste nenažraní. Ľudia sú flustrovaní z vašej arogancie a z vašej neochoty niečo zmeniť.

     Len sa ešte chvíľu vyhrievaj na európskom slnku, ale ja dúfam, nie verím, že raz príde vláda, ktorá zruší vaše minulé aj budúce amnestie, vyšetrí vaše zločiny, a posadí vás tam, kam patríte, do väzenia.

      

     

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

22 svedectiev: Sexuálne obťažovanie zažila prezidentka, režisérka i čašníčka

Stretávajú sa s ním ženy bez ohľadu na vek, profesiu aj postavenie.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Okolo Fica sa sťahuje slučka

Mečiarovi sme vzali len moc, Fico môže skončiť horšie.


Už ste čítali?