Hitler nepotreboval vyhrať, stačilo mu remizovať. vol.2a

Autor: Richard Gajarský | 4.11.2016 o 22:51 | Karma článku: 5,96 | Prečítané:  378x

Čo všetko sa stalo v dejinách, a aké to malo dôsledky na celý svet je jasné. Ale aj pri všetkých hrôzach, ktoré sa nám udiali, sú niektorí ľudia slepí, alebo hluchí, alebo hlúpi?

Keď som sa dozvedel, že môj švagor bude voliť Kotlebu, neveril som. To je celý on, samá sranda, a že Kotleba?. Ale bol to fakt. On, programátor CNC volil radšej jeho, ako inú stranu, aj keď je zarytý katolík.

     Pýtal som sa prečo? Ako to môžeš myslieť vážne? Predsa nebudeš voliť fašistu?

     Ale jeho presvedčenie bolo silné, asi preto, že si nevedel v parlamente vybrať menšieho zlodeja. Tak si vybral síce extrémistu, ale podľa neho, s čistým štítom.

     Myslím, že túto variantu volilo 90% voličov strany Kotleba, verili, že ĽSNS sa postaví za obyčajného človeka a za toho bude aj bojovať. Postaví zbohatlíkov, ktorí boli doteraz mimo zákon pred súd, a udelí im najvyššie tresty.    WTF?

     Škoda však, že všetci jeho voliči sa mýlili, alebo skôr, boli uvedení do omylu, pretože táto odnož Hitlerjugend pasie len po profite a po svojom profite.

     Župan v BB kraji sa určite pousmial pod tie frajerské fúziky, keď videl prvé výsledky volieb. A zrazu bol  Mgr. Ing. v parlamente a s ním svorka wolfov, ktorí ale nevyzerajú ako vystrihnutý z VŠ ročenky. O niektorých by človek dokonca povedal, že majú malý problém so zákonom. 

 Prečo k tomu došlo?

    Róbert F. zanechal túto krajinu v stave, že aj 4-ročné deti vedia, kto je zlodej. Bonaparte a Belize sú najčastejšie prvé slová, ktoré deti používajú a Kaliňáka sa deti boja, lebo vyzerá ako čert.

    A preto dnes ľudia volia túto partičku "intelektuálov",  ktorí by si ale za Hitlera ani neškrtli. Pretože, ani Hitler by sa neznížil k takej úbohej parte nímandov, ktorí dnes rozhodujú o našom osude.

     Prosím nevoľte Kotlebu, ani ĽSNS. Nedovoľte Hitlerovi, aby dokončil svoju prácu aj po smrti. Pretože, na splnenie jeho misie mu zjavne stačia takí, ktorí boli doteraz len bremenom pre spoločnosť. 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

22 svedectiev: Sexuálne obťažovanie zažila prezidentka, režisérka i čašníčka

Stretávajú sa s ním ženy bez ohľadu na vek, profesiu aj postavenie.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Okolo Fica sa sťahuje slučka

Mečiarovi sme vzali len moc, Fico môže skončiť horšie.


Už ste čítali?