Záložáci

Autor: Richard Gajarský | 20.1.2017 o 20:24 | Karma článku: 5,75 | Prečítané:  307x

     Je dobré vedieť, že v tejto neistej dobe, keď nám pred hraničnými priechodmi stoja tisíce utečencov, ktorí sa chcú zubami-nechtami dostať do našej krajiny,  armáda nespí!

     Nie teda, že by kupovala nejaké moderné stroje, výzbroj, či nedajbože  investovala do letectva, do výcviku svojich vojakov, alebo do ich perspektívy.  Nie. Armáda je chytrá.

      Armáda stavila na povestného trojského koňa – teda dvoch.  Je to vlastne Slovenský národný Trojský záprah oficierov. Táto dosiaľ nepoznaná zbraň vzbudzuje rešpekt  nie len v strednej Európe, ale aj v strednej Tanzánií – tam ich vyznamenali radom Osla – pretože sú jednak ťahúňmi, a ešte aj sú múdri, pretože sa nežerú navzájom.

     Armáda na tento rok vyčerpala všetky povýšenia, keďže niektorí povýšení preskočili pár hodností – asi 20. Tým pádom sa na Slovensku bude legitímne povyšovať až v roku 2020,  teda ak sa nenájde ďalší Slobodník – parťák, kolega, poslanec, náš človek – ktorý by chcel byť  Maršálom.

   A čo?   Starajú sa o krajinu? Starajú. Nezaslúžia si nejakú vďaku od spokojných občanov?

      Tak nech tí radoví vojaci moc neremcajú, pretože môžu dopadnúť horšie. Môžu dopadnúť ako obyčajní voliči, ktorí namiesto pár dôstojníkov dostali vyššie dane, elektriku, vodu, plyn, plné vlaky dôchodcov, neodhrnuté cesty, nevyriešené kauzy, neúplné daňové priznania poslancov ....atď .a atď.

      Na Slovensku je všetko možné, je o krajina zázrakov, že  p. Kapitán?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Máme plán B, chváli sa Erdogan. Európu už nepotrebuje

Turecko potrebuje Európu viac ako Európa Turecko.

KOMENTÁRE

S Tureckom sa dá iba bartrovať, nie kádrovať

Únia by nemala teraz zmeniť zvyk a povedať Ankare, že ju nikdy neľúbila.


Už ste čítali?