Šialenci za klávesnicou.

Autor: Richard Gajarský | 25.11.2020 o 20:23 | Karma článku: 3,30 | Prečítané:  135x

Cítili ste sa niekedy ako Alenka v ríši divou? Nie? Tak si skúste prečítať niektoré komentáre ku článkom v našich internetových médiách, hlavne tie, kde môžete vystupovať anonymne. Takúto partu mysliteľov by bral aj Štúr s Hodžom.

     Anonymita je dnes právom, ale nie povinnosťou Ale je nástrojom kohokoľvek s wordom s úpravou pravopisu. Zrazu je každý hejter spisovateľom, aj keď s obmedzeným slovníkom a s minimálnymi znalosťami problému. 

     Každý má právo kritizovať všetko a niektorí to aj využívajú.

     Ale keď už zo srdca kritizujem, lebo mi niečo vadí, tak sa aj slušne podpíšem, aby oni vedeli, komu majú poďakovať za tento prínos.

     Hejteri však idú na lajky. Obsah, ani forma ich nezaujíma, za to nemali zaplatené. Oni chcú len inzerovať a inkasovať. Majú to ako brigádu a tak FB je ako pracovná agentúra pre doteraz nezamestnaných.

     Odporné? Nie, je to len realita nášho systému.  Za počítačom si zarobia toľko, ako keby pracovali za barom 12 hod. a to bez sileného smiechu a nechceného ošahávania zadku.

     Výsledok je podľa mňa taký,  že ak postupujem každú hlúposť, za ktorú mi zaplatia a nezáleží mi na dôsledkoch, lebo o nich ani nechcem vedieť, ani tomu nerozumiem, dostanem zaplatené.

     Tieto farmy, ktoré zamestnávajú tých, ktorí sa kvôli svojim obmedzeným schopnostiam nedostali ďalej, ako sem, vytvárajú ilúziu, že si ľudia myslia niečo iné, ale nie je to tak. Toto zaplatené kolektívne myslenie nazvime Judáš.

      Judáš je konzorcium viacerých frakcií, Kotletka, Smer, Hlások, SNS.... proste ľudí s hendikepom.

      Ukončím to dnes slovami: „Nemôžete mať všetko, ale možno dostanete viac, ako ste čakali“, teda  dúfam.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Pribúda nevyužitých vakcín, štátu chýba odvaha

Slovensko sa bojí míňať vakcíny, aby zostalo na druhú dávku.

Po konflikte s Kotlebom končia v ĽSNS Uhrík, Mazurek, Ďurica a ďalší

Pozícia Kotlebu sa výrazne upevnila po zmene v stanovách.


Už ste čítali?